Rekrutacja na rok akademicki 2024/25 dla osób nie posiadajacych obywatelstwa polskiego

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Komplet wymaganych dokumentów!
| Emilia Labich

Kandydacie, jeżeli zostałeś zakwalifikowany do wpisu na studia, pamiętaj, żeby złożyć dokumenty w białej, wiązanej teczce opisanej imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem o wybranym kierunku i typie studiów.

Studia pierwszego stopnia, jednolite magisterskie:

1. Deklaracja o podjęciu studiów, wydrukowana z konta kandydata
  2. Podanie o przyjęcie na studia/ankietę osobową zawierającą zdjęcie kandydata, wydrukowaną z konta kandydata
  3. Świadectwo dojrzałości - kserokopię świadectwa lub odpis
  4. Dowód opłaty za legitymację studencką (22 zł). WAŻNE: Kandydacie, jeżeli jesteś już studentem UKW i posiadasz elektroniczną legitymacje studencką to  jesteś zwolniony z opłaty za legitymację, przy składaniu dokumentów dołącz kserokopię legitymacji.
  5. Dodatkowo od kandydatów ubiegających się o przyjęcie na I rok na kierunek wychowanie fizyczne wymagane jest oświedczenie o umiejętności pływania, oświadczenie o obowiązku ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas trwania studióww trakcie studiów. Oświadczenia do pobrania z konta kandydata, zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do studiowania.
  6. Dodatkowo kandydaci na kierunek Pegagogika wczesnoszkolna i przedszkolna składają oświadczenie od logopedy o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu nauczyciela z punktu widzenia prawidłowości aparatu i funkcji głosowych, słuchowych i artykulacyjnych. Oświadczenia do pobrania z konta kandydata.

Opłatę za legitymację należy wpłacić na poniższy nr konta:

Santander Bank Polska S.A. 13 oddział w Bydgoszczy
Nr 92 1500 1360 1213 6001 8602 0000
(w tytule przelewu podać swoje imię i nazwisko)

Studia drugiego stopnia:

1. Deklaracja o podjęciu studiów,wydrukowana z konta kandydata
  3. Dyplom ukończenia studiów - odpis lub kopie poświadczoną przez pracownika uczelni
  4. Dowód opłaty za legitymację studencką (22 zł). WAŻNE: Kandydacie, jeżeli jesteś już studentem UKW i posiadasz elektroniczną legitymacje studencką to jesteś zwolniony z opłaty za legitymację, przy składaniu dokumentów dołącz kserokopię legitymacji.
  5. Zaświadczenie lub suplement z informacją o średniej z toku studiów
  6. Dodatkowo od kandydatów ubiegających się o przyjęcie na I rok na kierunek wychowanie fizyczne wymagane jest oświedczenie o umiejętności pływania, oświadczenie o obowiązku ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas trwania studióww trakcie studiów. Oświadczenia do pobrania z konta kandydata, zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do studiowania.

Opłatę za legitymację należy wpłacić na poniższy nr konta:

Santander Bank Polska S.A. 13 oddział w Bydgoszczy
Nr 92 1500 1360 1213 6001 8602 0000
(w tytule przelewu podać swoje imię i nazwisko)