Rekrutacja na rok akademicki 2024/25

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Szczegóły
Kod SP-ZIP
Jednostka organizacyjna Kolegium III
Kierunek studiów Zarządzanie i inżynieria produkcji
Forma studiów Stacjonarne
Poziom kształcenia Pierwszego stopnia
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 12
Czas trwania Sześć semestrów
Wymagany dokument
  • Dokument potwierdzający posiadanie wykształcenia średniego
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

(pokaż minione tury)

Kierunek objęty dofinansowaniem z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na realizację projektu „Kierunki drogi dla gospodarki” (FERS.01.05-IP.08-0268/23).


Twoja edukacja, nasze wsparcie – 18 tysięcy dla każdego studenta!

Wsparcie obejmuje: płatne staże, certyfikowane szkolenia dostosowane do potrzeb pracodawców, bezpłatne badania lekarskie i ubezpieczenie, zwrot kosztów podróży podczas staży.

Studiując u nas, zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu zarządzania, inżynierii produkcyjnych, ekonomii oraz sztucznej inteligencji. Oprócz tego, poszerzysz swoje umiejętności w obszarze wiedzy technicznej, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć i wykorzystać najnowsze technologie oraz dowiesz się w jaki sposób dobrze zarządzać firmą czy zespołem. Jeśli chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku biznesowym, ten kierunek jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Więcej informacji znajduje się na portalu rekrutacyjnym.


Kandydaci z „nową maturą”, kandydaci z dyplomem matury międzynarodowej oraz kandydaci ze „starą maturą”:


Przyjęcie kandydatów na I rok studiów odbywać się będzie na podstawie rankingu średniej ocen (punktów) uzyskanej z części pisemnej na egzaminie maturalnym („nowa matura”, matura międzynarodowa) lub na egzaminie dojrzałości („stara matura”). Ocenom ze świadectwa dojrzałości uwzględnianym w procesie kwalifikacji przyznaje się liczbę punktów wg § 3 Uchwały.


Jeżeli kandydat na egzaminie maturalnym lub na egzaminie dojrzałości zdawał zdawał matematykę*, fizykę (fizykę i astronomię) lub informatykę, to liczbę przyznanych punktów za wymienione przedmioty podwyższa się o 20%.

* kandydatom zdającym egzamin maturalny od roku 2010, liczbę przyznanych punktów za matematykę podwyższa się o 20% wyłącznie w przypadku matematyki zdawanej na poziomie rozszerzonym.