Rekrutacja na rok akademicki 2024/25 dla osób nie posiadajacych obywatelstwa polskiego

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji

Szczegóły
Kod SD-PM
Jednostka organizacyjna Kolegium II
Kierunek studiów Pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji
Forma studiów Stacjonarne
Poziom kształcenia Drugiego stopnia
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Limit miejsc 30
Czas trwania cztery semestry
Wymagany dokument
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych
  • Dokument potwierdzający posiadanie wykształcenia średniego
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (10.06.2024 09:00 – 22.07.2024 23:59)

Studia na kierunku pedagogika medialna z nowoczesnymi technologiami w edukacji są odpowiedzią na rosnącą potrzebę powszechnego stosowania nowych mediów w działalności instytucji i organizacji, zarówno publicznych, jak i niepublicznych, komercyjnych. Rozwijanie świadomego i krytycznego uczestnictwa w środowisku wirtualnym wraz z posiadaniem przygotowania merytorycznego do prowadzenia profilaktyki zagrożeń i uzależnień od mediów cyfrowych to Twoja przepustka do współczesnego rynku pracy.

Zobacz więcej.


Kandydaci z zagranicy będą przyjęci na podstawie odpowiednika polskiego egzaminu maturalnego/dojrzałości  (studia I stopnia) lub oceny z dyplomu i średniej z toku studiów (studia II stopnia). W przypadku rekrutacji na studia pierwszego stopnia dodatkowo uwzględnia się oceny z zagranicznych świadectw spełniających wymogi określone w § 1 ust. 11 pkt 1-5 uchwały – jeżeli w kraju wydania nie ma odpowiednika egzaminu maturalnego/dojrzałości lub jeżeli nie został on w danym roku przeprowadzony.

Studia są adresowane do absolwentów studiów I stopnia lub studiów jednolitych magisterskich.

O przyjęciu kandydata decydować będzie w pierwszej kolejności ocena na dyplomie ukończenia studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, w drugiej kolejności średnia ocen z toku studiów potwierdzona przez właściwą jednostkę macierzystej uczelni