Rekrutacja na rok akademicki 2024/25 dla osób nie posiadajacych obywatelstwa polskiego

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Inżynieria techniczno-informatyczna

Szczegóły
Kod SP-ITI
Jednostka organizacyjna Kolegium III
Kierunek studiów Inżynieria techniczno-informatyczna
Forma studiów Stacjonarne
Poziom kształcenia Pierwszego stopnia
Limit miejsc 12
Czas trwania Trzy i pół roku
Wymagany dokument
  • Dokument potwierdzający posiadanie wykształcenia średniego
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

(pokaż minione tury)

Już dzisiaj poznaj technologie jutra

Studia na kierunku inżynieria techniczno-informatyczna na UKW przeznaczone są dla osób zainteresowanych techniką i nowinkami technicznymi. Na studiach zdobędziesz wiedzę w zakresie inżynierii wytwarzania, inżynierii materiałowej, budowy maszyn, metod badań materiałów przy wykorzystaniu metod komputerowych i technik informatycznych. Nauczysz się tworzenia aplikacji w językach programowania, projektowania i wdrażania systemów informatycznych oraz zastosowań technik multimedialnych. Studenci w kołach naukowych mają możliwość pogłębiania swych umiejętności, by móc przystąpić do egzaminu ze znajomości zaawansowanych metod projektowania w programach CAD i uzyskania odpowiednich certyfikatów.

Zobacz więcej informacji. 


Kandydaci z zagranicy będą przyjęci na podstawie odpowiednika polskiego egzaminu maturalnego/dojrzałości  (studia I stopnia) lub oceny z dyplomu i średniej z toku studiów (studia II stopnia). W przypadku rekrutacji na studia pierwszego stopnia dodatkowo uwzględnia się oceny z zagranicznych świadectw spełniających wymogi określone w § 1 ust. 11 pkt 1-5 uchwały – jeżeli w kraju wydania nie ma odpowiednika egzaminu maturalnego/dojrzałości lub jeżeli nie został on w danym roku przeprowadzony.

Jeżeli kandydat na egzaminie maturalnym lub na egzaminie dojrzałości zdawał zdawał matematykę*, fizykę (fizykę i astronomię), chemię lub informatykę, to liczbę przyznanych punktów za wymienione przedmioty podwyższa się o 20%.

* kandydatom zdającym egzamin maturalny od roku 2010, liczbę przyznanych punktów za matematykę podwyższa się o 20% wyłącznie w przypadku matematyki zdawanej na poziomie rozszerzonym.