Recruitment for the academic year 2024/25 for foreigners

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Badanie i projektowanie gier

Details
Code SP-BPG
Organizational unit Kolegium I
Field of studies Badanie i projektowanie gier
Form of studies full-time
Level of education First level
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Duration Six semester
Required document
  • Document confirming the completion of high school
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (10.06.2024 09:00 – 22.07.2024 23:59)

Kierunek objęty dofinansowaniem z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na realizację projektu „Kierunki drogi dla gospodarki” (FERS.01.05-IP.08-0268/23).

Twoja edukacja, nasze wsparcie – 18 tysięcy dla każdego studenta!

Wsparcie obejmuje: płatne staże, certyfikowane szkolenia dostosowane do potrzeb pracodawców, bezpłatne badania lekarskie i ubezpieczenie, zwrot kosztów podróży podczas staży.

Studia na kierunku badanie i projektowanie gier oferują szerokie wykształcenie humanistyczne z naciskiem na umiejętności związane z badaniem i projektowaniem gier. Studenci tego kierunku nauczą się przenosić swoje pomysły do rzeczywistości, zarówno w formie cyfrowej, jak i analogowej. Wszyscy będą mieli też okazję zapoznać się z podstawami badania gier, przy wykorzystaniu narzędzi naukowych.

Więcej informacji znajduje się na portalu rekrutacyjnym.

 


Kandydaci z zagranicy będą przyjęci na podstawie odpowiednika polskiego egzaminu maturalnego/dojrzałości  (studia I stopnia) lub oceny z dyplomu i średniej z toku studiów (studia II stopnia). W przypadku rekrutacji na studia pierwszego stopnia dodatkowo uwzględnia się oceny z zagranicznych świadectw spełniających wymogi określone w § 1 ust. 11 pkt 1-5 uchwały – jeżeli w kraju wydania nie ma odpowiednika egzaminu maturalnego/dojrzałości lub jeżeli nie został on w danym roku przeprowadzony.

Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna prowadzona w języku polskim i języku angielskim. Kandydat może zaprezentować portfolio z dorobkiem prac projektanckich, literackich, artystycznych lub programistycznych. Za rozmowę kwalifikacyjną i portfolio kandydat może uzyskać max. 50 pkt, w tym: znajomość zagadnień branżowych 15 pkt, język angielski 15 pkt, umiejętności i dorobek (portfolio) 15 pkt, oraz autoprezentacja 5 pkt. Rozmowa jest zdana jeśli kandydat uzyska min. 30 pkt.

Wynik końcowy uzyskany przez kandydata w postępowaniu kwalifikacyjnym jest wyrażany w punktach i podawany z dokładnością do trzeciego miejsca po przecinku.